| Mircea2bv a întrebat:

vreau mai multe raspunsuri, sugestii, pareri!
Zilele acestea trebuie sa plec la Szeged ( Ungaria) Vreau sa imi spuneti cum ar fi mai bine sa merg cei care stiti.
Sunt din jud Mures.
Ar fii bine daca as merge cu trenul pana la arad sau timisoara iar de aici cu un autocar?

2 răspunsuri:
| Absent a răspuns:

Ar fi mai bine sa mergi cu avionul,ajungi intr-o ora, daca iti ei biletul din timp ai putea sa-l gasesti cu vreo 40, 50 de euro

| Mircea2bv explică:

Nu conteaza in cat timp ajung.Am inteles ca fac cam 12 ore cu autocar sau tren.E mai ieftin asa.