| Victor010 a întrebat:

Vreau sa merg cu inca 8 prieteni la Costinesti in vara. Suntem 9, probabil 10 de toti. Transport am gasit cu autocarul, dar numai pana in Neptun sau pana in Constanta. Din Constanta stiu ca gasesc microbuz inspre Costinesti, dar din Neptun gasesc microbuz inspre Costinesti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt multe. E doar unul care trece la o oră, Costinești - Mangalia.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești microbuz, dar mai bine vă duceți cu trenul. Vă lasă exact în Costinești, sunt 2 gări.

| HadesSs a răspuns:

Clar mai bine cu trenul mai ales daca sunteti in gasca, mai beti o bere pe drum alea alea si cum zicea si colegu va lasa exact in Costinesti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da gasesti sunt multe microbuze.

| JackR a răspuns:

Naucitor! Ca sa ajungi la Neptun, treci prin bifurcatia spre Costinesti si sa mai mergi inca vreo 10 kilometri. Din bifurcatie, pana in centrul Costinestiului este doar 1 kilometru. Daca insisti pe ideea autocarului pentru neptun, il rogi pe sofer sa opreasca in bifurcatie, si mergeti pe jos!