| alex09082000 a întrebat:

Salut vreau sa merg intr o excursie in Hoia Baciu si sa dorm peste noapte in ea cu cortul... intrebarea este trebuie sa pletesc ceva? gen permis pentru campare etc, este legal? sau este ceva ce n am luat in calcul? p.s am 18 ani multumesc dau funda laughing)

Răspuns Câştigător
| DevillaKiss a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa platesti, nu e spatiu privat. Am mai avut prieteni care au facut asta. E padure... publica deci. Ai doar grija sa iei gunoiul dupa ce pleci de acolo.

2 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu am idee. Cica e bantuita padurea aia.

| alex09082000 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Pai tocmai ....sunt pasionat