| Alexandru1997G a întrebat:

vreau si eu o cazare ( sa fim singuri nu sa stam cu gazda sau altii in casa) trei nopti, mai oriunde dar sa fie la munte nu oras( gen Brasov nu e bun) sa fie de 3 nopti intre 1 februarie si 9 sa fie de trei nopti 5 oameni
va rog mult sa raspundeti. ma chinui de 3 zile. nu vreau sa iasa mai mult de 150-180 de lei in total( cazarea) de fiecare

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Mergeți la Rânca.
Ai o mulțime de cazări acolo (mai bune sau mai rele), la prețuri rezonabile.