| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o parere daca e cineva in tema cu asa cevathinking Plec in Germania timp de o luna...; am tot auzit "povesti" gen ca pe la pubele s'ar gasi haine si multe altele; chiar asa e? se gasesc? daca stie cineva sa'mi spuna si mie cam despre ce e vorba...happy

3 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Buna,pai nu stiu,insa eu am fost vara trecuta la neamuri in spania,si crede-ma ca noaptea mai ieseam prin parc si vedeam multi oameni cautant in pubele, si mobila langa pubele, deoarece strainii isi permit sa arunce lucrurile uzate nu ca noi.Calatorie placuta!

| sergiuc a răspuns:

Drum bun si bafta la gasit, eu nu stiu ce sa iti spun ca nu am fost!

| coliflor a răspuns:

Nimic mai adevarat, sedere placuta.