| alexandrualexandru7 a întrebat:

Salutare,am nevoie de un exemplu de atestat pentru rețeta de chifteluțe speciale (alimentație publică)Sau măcar un site cu altă rețetă dar cu atestatul, că nu găsesc nicăieri
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"atestat pentru rețeta de chifteluțe speciale"

fă tu o rețetă inedită și rogi colegul să-ți confere un atestat de originalitate. Poftă!

| Anonimul151 a răspuns:

Rețetele pentru atestat ar trebui să le fii învățat în clasa a 11 a dacă ești pe profil de bucătar. Nu ai învățat rețeta? Ar trebui să întrebi pe profesoara sau profesorul de modul pentru a-ți da rețeta. Deoarece la atestat trebuie să faci după rețeta învățată.

Spun aceste lucruri deoarece si eu sunt pe profil de bucătar și diriga fiind de alimentație publica spune că la atestat trebuie făcut preparatul după rețeta învățată.

| Anonimul151 a răspuns:

Uite, am găsit ceva însă nu știu dacă sunt acestea. Dacă sunt acestea te rog spune-mi.

https://www.bucataras.ro/retete/chiftelute-speciale-77661.html

https://ro.scribd.com/document/459881390/Chiftelu%C8%9Be-speciale

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Si ce au acele chiftelute speciale? Ca noi nu ghicim ce vrei.