| alexutza94 a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu placa video dupa ce instalez driverul imi apare eroarea " can not fiind ASUS grafic card " ajutati-ma va rog

12 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Dezinstalează și instalează din nou

| alexutza94 explică (pentru VladimirPutin):

Acum nu-mi mai apare eroarea dar tot imi spune ca nu suporta grafica 3D si driverul e instalat

| alexutza94 explică (pentru alexutza94):

Dupa ce am instalat utilitatile de pe cd imi apare iar eroarea

| alexutza94 explică (pentru VladimirPutin):

Cand dau pe ASUS gameOSD nu-mi apare nimic daca asta va ajuta cu ceva

| VladimirPutin a răspuns:

Cred că ai instalat multe chestii care nu trebuie

| alexutza94 explică (pentru VladimirPutin):

Dupa ca am dezinstalat tot si am bagat numa driveru ATI imi tot dadea ca nu suporta grafica 3D

| VladimirPutin a răspuns:

Asta nu-i nici o problemă. Se vede prost grafica?

| alexutza94 explică (pentru VladimirPutin):

Am dezinstalat tot ce tinea de acel cd si am instalat numa driverul dar acum cand dau pe un joc imi apare ca oc meu nu suportza grafica 3D

| alexutza94 explică (pentru alexutza94):

Oare nu e bun driverul pentru ca am avut o data placa video arsa dar aia mi-au zis sa instalez tot driverul ala ca merge

| VladimirPutin a răspuns (pentru VladimirPutin):

Dacă instalezi driveru de la placa aceea arsă din cauza asta face
dă-mi id-ul tău să-ți explic

| alexutza94 explică (pentru VladimirPutin):

Id meu e alexundercover26 sunt aproape in fiuecare seara pe mess

| alexutza94 explică:

Cand dau pe AUS gameOSD nu-mi apare nimic