| speedgoblin a întrebat:

Care ati fost in Budva, Muntenegru cu masina personala ce traseu ati ales? Eu plec saptamana viitoare si m-am gandit sa ies pe la Portile de Fier 2 ca este mai simplu pentru mine, urmez Negotin, Paracin, Novi Pazar, Berane, Podgorita si Budva. Este ok?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Iti pot zice doar despre vama Portile De Fier2, deoarece acolo am locuit aprox. 12ani.
Nu o sa stai la coada, nici la Serbia. Traseul ti-l configurezi in functie de ce orase vrei sa vizitezi.