| cipry73 a întrebat:

Salutare!
Ce destinatie de vacanta preferati cand va duceti in strainatate?
Cat stati de obicei? Cu ce calatoriti cel mai des?
Va rog am nevoie de sfaturi utile... hoteluri+preturi
Multumesc!

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Prefer Bulgaria:aproape,preturi foarte bune,conditii deosebite,apa si plaja curate, amabilitate, fara nici-o grija(mancare, bautura, masina).
De obiecie stau 9 nopti si merg cu masina noastra.
Cumpar printr-o agentie din orasul meu,dar intai ma interesez pe net, despre hotel, pret(cazare+all inclusive+sezlon si umbrela pe plaja, parcare, impresii turisti).
Merg de doua ori pe an:iunie si septembrie.Pentru iunie,pana acum am luat cu EB,platit biletul pana in februarie,iar pentru septembrie ce am gasit mai convenabil.
Depinde de varsta,ce iti place, cati bani ai, ca sa alegi statiunea, hotelul.
Anul asta am fost in Albena, hotel COM 3*, ultra all inclusive, sezlonguri+umbrela la plaja, 2 persoane, cu 480 euro, 9 nopti.Am stat si la hotel de 4*, dar am preferat de 3*, deoarece nu este nici-o diferenta, doar la bani!
Daca te intereseaza ceva anume, intreaba-ma, sau cauta pe GOOGLE tastand cuvintele: last minutes+hotel+Bulgaria.

| rocket a răspuns:

Cel mai mult imi place sa merg in Grecia, dar depinde in ce zona merg. Daca merg mai in Nord, unde e mai ieftin, atunci merg cu masina. Daca merg pe ceva insula, atunci merg cu avionul.
Hoteluri si oferte gasesti aici: http://www.idealtour.ro/oferte/extern/grecia/5