| Manuel86 a întrebat:

Salutare.Cineva din Hunedoara? Stie cineva cu ce as putea ajunge de la autogara din Hunedoara la castelul Corvinilor? Este transport in comun sau ceva de genul asta? Problema este k ajung pe la ora 22:30 cu autocarul.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Castelul corvinilor are un program de vizitare, iar mai toate obiectivele acestea sunt inchise lunea, deci unde te duci? iar de la gara pana la castel sunt cativa km

| Manuel86 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Vreau sa ajung la carnavalul medieval din perioada 30septembrie-1august,am niste probleme locomotorii, de asta m-ar interesa daca am cu ce ajuge dar problema e ca o sa ajung pe la ora 22:30 cu autocarul.Sunt din Craiova si este numai o cursa pe zi sad

| Manuel86 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

La carnavalul medieval as vrea sa ajung, de la castel din perioada 30august-1septembrie