| GangsterQuinn a întrebat:

De curând am auzit de UBER și mi s-a părut foarte interesant, asa ca l-am descarcat pe telefonul meu. Știți cumva dacă e posibila plata directa? Adică cash? Tot ce zice acolo e cardul și cu PayPal, iar eu nu am momentan... Fundaa

Răspuns Câştigător
| AnonimaTimida a răspuns:

Nu poti cash, pe aplicatie iti spune exact cat platesti la final si iti ia direct de acolo. Odata ce incepi cursa incepe de la 1 leu 2 3 15 depinde unde mergi si se opresc cand opreste masina.
Te dai jos si pleci.

2 răspunsuri:
| GangsterQuinn explică (pentru AnonimaTimida):

Mutumesc!

| AnonimaTimida a răspuns (pentru GangsterQuinn):

Cu placere :*