| IeremiaAlin68 a întrebat:

Salutare,oare are cineva idee daca se ofera cazare la o pensiune sau un motel,dar nu pentru o zi intreaga ci doar pentru cam jumate din zi, sau mai putin...si daca exista ceva de genul undeva pe Transalpina,in imprejurimi, adica vreo pensiune sau ceva

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La orice loc de cazare trebuie sa platesti o zi intreaga, indiferent cat stai dintr-o zi.

| AFR81 a răspuns:

Sunt unele hoteluri care ofera camera si pentru cateva ore, insa indicat ar fi sa platesti si sa rezervi o zi intreaga.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, stai cat vrei tu, dar de platit trebuie sa platesti pentru 1 zi intreaga.
Ca dupa ce pleci, oricum trebuie sa se faca curat in camera aia, sa se schimbe prosoapele, asternuturile, sa se spele wc-ul si baia samd.