| bibi5961 a întrebat:

Salutare, stiti cumva vreun site / aplicatie Android sau ios care sa arate preturile la benzinariile de pe un traseu de exemplu? Sau sa pun traseul si să-mi arate cele mai ieftine benzinarii, sau pur si simplu sa gasesc preturile ca apoi le aleg eu. Sa cuprinda Europa. Voi veni peste aproape o luna in tara din Anglia si sa stiu de unde sa alimentez. Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Incearca aplicati Wazze, insa nu stiu daca functioneaza si in afara Romaniei.asta iti arata benzinariile spre destinatia ta, dar nu cred ca da si pretul.incearca totusi