| Jackq1234 a întrebat:

Salutare, sunt in Portugalia şi vrea sa vin in Romania incepand cu data de 19-20 aprilie. Stie cineva daca fac toate testele posibile si ies cu bine voi fi nevoit sa stau izolat alea 10 zile sau 14?

Vin cu avionul

3 răspunsuri:
| Genevaaa a răspuns:

Dacă testele ies NEGATIVE, adica nu ai virusul, atunci nu trebuie să stai izolat deloc.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Verifică pe site-ul MAE, ai acolo toate detaliile pentru fiecare țară.

| Oricine15 a răspuns:

Salut, ai un discord ceva deoarece as vrea sa discutam vocal despre anumite subiecte legate de Portugalia ^_^ seara faina