| shunemar a întrebat:

salutare.Sunteti in stare de asa ceva? Am lansat o campanie care ne dorim sa fie virala si pentru asta avem nevoie de sustinere. Se numeste "Calatoreste in Romania curata" si vrea sa gadile constiinta romanilor pentru a curata nu doar gunoaiele lor ci si gunoaiele gasite. In felul acesta, cei cativa carora chiar ne pasa, putem sa facem ceva in privinta jegului din zonele turistice cheie ale tarii si eventual sa dam o lectie celorlalti!

http://reducemtot.ro/index.php/una-pe-zi/romania Acesta e linkul campaniei. Sa ne vedem intr-o Romanie turistica mai curata!

2 răspunsuri:
| timisoara a răspuns:

Problema este ca noi degeaba curatam.Ca sunt alti nesimtiti carora nu le pasa.

| timisoara a răspuns:

Eu cand ma duc in concediu si vad pe traseu gunoaie eu incerc sa le car cu mine pana la un tomberon.