| AlexYwn a întrebat:

Salutare TPU,
As dori sa știu dacă cineva a fost la centru de testare de la aeroportul Henri Coandă, dacă da, cât a durat așteptarea?
Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Sunt teste rapide, in mod normal in maxim 15 minute e gata. Pretul este putin cam picant daca ma intrebi pe mine.

| AlexYwn explică (pentru Robertandrei4858):

Cred ca nu am formulat eu bine întrebarea, voiam sa ma refer dacă sunt multe persoane la coada, mi-a spus cineva ca durează câteva ore pana îți vine rându

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru AlexYwn):

Nu dureaza ore, face unu dupa altul.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

La o prietena a durat 20 de minute, iar pretul nu mi se pare deloc mare, daca ai bani de avion ce conteaza cateva sute de lei pentru un test care te poate ajuta