| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, as vrea să merg cu cineva la film de 1 Iunie dar nu știu cum sta treaba acum cu pandemia, am vrut sa cumpăr bilete online (Cinema Palace) și din cate am văzut locurile sunt separate, adică nu se poate sta unul lângă altul chiar daca ma cunosc cu persoana respectivă? Nu am mai făcut rezervare online și nu știu cum e (nu găsesc o categorie potrivită pentru întrebarea mea)

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

E obligatoriu separare din cauza normaleor actuale. Puteti sa va lauti loc apropiat da fa fi neaparat unul gol intre voi.