| PRACTIC a întrebat:

Salutare TPU, dacă ajungem cu trenul în gara din Mărăşeşti, câţi kilometri mai avem de parcurs până la Mausoleul de aici din Mărăşeşti!?!?!?

Preferăm pe jos după atâtea ore cu trenul!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca nu este atat de departe. Am vazut o poza facuta de cineva, din gara dar noaptea si cu un telefon. N-am putut aprecia corect distanta.
Uite: http://omulvaly.wordpress.com/2013/10/07/mausoleul-din-marasesti/

Răspuns utilizator avertizat
| TOP10Litera a răspuns:

15' minute mausoleul este exact peste câmpul din faţa gării, peste liniile CFR.