| Covery a întrebat:

In cateva saptamani as vrea sa calatoresc in Bulgaria, mai exact in capitala, in Sofia. Am vazut pe un blog mai vechi ca este un autobuz care circula zilnic din Bucuresti in Sofia si inapoi. Si as vrea sa stiu daca a mai facut cineva ruta aceasta nu de mult, pentru ca nu sunt sigur cum merge treaba cu biletele. Se pot cumpara si la gara sau trebuie cumparate online? Daca am inteles bine autobuzul porneste din autogara Filaret dar nu sunt sigur, poate stiti raspunde si la asta. PS: Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| BulldogK a răspuns:

La gara stiu sigur ca nu sunt, deci trebuie sa le cumperi online. Si da, il poti lua din Filaret pentru ca asa am facut si eu. Oricum, si eu am plecat cu el acum vreo doua luni deci poti fi sigur ca ti-am dat sfaturi bune.

| Covery explică (pentru BulldogK):

Deci, il cumpar online si cand ajung la gara il pot lua de acolo?

1 răspuns: