| catalim93 a întrebat:

Salutare TPU,in curand as vrea sa vizitez India,pentru viza la ambasada imi cer voucher cazare,eu in india voi locui la niste prieteni, de unde sa scot eu acum voucher cazare.Dau funda la cei care imi dau un raspuns cat de cat folositor.Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand am mers le-am dat doar adresa. Mi-am luat viza din tara in care locuiesc (nu din Romania), dar era tot ambasada indiei. Vacanta placuta!

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Atunci vorbeste cu prietenii tai sa iti faca o invitatie oficiala prin notariat.Altfel nu intri intr-o tara fara sa demonstrezi unde vei locui.Aici ai nevoie de invitatia originala nu mail, fax etc.Vacanta placuta!

| Reek54 a răspuns:

Se poate ca ei, sa te primeasca acolo daca au domiciliul fixat acolo, trebuie sa se duca la notar sa se intereseze si sa faca acel act cum ca te primeste la ei si apoi sa ti-l trimita, si ala e voucherul.