| ItachiUchiha17 a întrebat:

Pe 8 Iulie plec in Italia si as vrea sa stiu care sunt cele mai interesante locuri de vizitat (cel putin doua).

7 răspunsuri:
| thr93 a răspuns:

Suna la numarul asta: 0732551456
Vei lucra in Eforie Nord. Funda?

| Simplu876 a răspuns:

Uite aici! http://www.turistik.ro/italia/obiective-turistice-italia Sper ca ti-am fost de folos funda?

| fatadragutza a răspuns:

Http://www.ioanabudeanu.com/ acesta este link-ul. fundita? :) :D

| OpreaAlexandru a răspuns:

Sanctuarul Madonnei della Salute
Ipogeo del Volumni

| LiviuCristy a răspuns:

In Roma ai ce vedea sincer apoi urmeaza Florenta care e superba

| andreibrebeanu a răspuns:

Pei daca vrei orase eu recomand pisa, roma, monopoli si firente
astea mi sau parut ce le mai interesante dar toata Italia e un muzeu daca e so luom asa