| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 a întrebat:

Sunt din Bihor și vreau sa vizitez Clujul printre care și pădurea Hoia Baciu.Am auzit ca pădurea este închisă și primești amenda daca intri si chestii de genul. Este adevarat? Nu este permisă intrarea în ea? Va rog sa imi spuneti doar daca stiti sigur.
Dau funda

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zvonuri false. Dar și faptul că acolo au avut loc evenimente ciudate este la fel de fals. Esteo pădure ca oricare alta.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine cont de situatia actuala. Nu pleci de acasa decat pentru urgente. Vizitarea unei paduri nu este o urgenta.

| Wr3nch a răspuns (pentru darrio2007):

Nu ai ce vizita in perioda asta. Eventual doar dupa ce se ridica starea de urgenta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Wr3nch):

Cred ca raspunsul tau nu era pentru mine.

| Wr3nch a răspuns (pentru darrio2007):

Yeah, am dat pe butonul gresithappy Scuze

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zvonuri false.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la niște viziuni sau poze pe care picături de apă au format OZN-uri în timpul developării în anii 60, s-a format treptat o legendă care s-a amplificat de la an la an. Fiecare exaltat și vizitator a mai adăugat ceva.
Am făcut un eseu pe tema aceasta.
https://dosarelexsikix.blogspot.com/......ic-la.html

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu are cum sa fie inchisa. Probabil ca ai auzit chestia asta acum, de cand cu virusul, cand nu ai voie sa mergi nici in padure si primesti amenda. Bafta in explorare!

| morfeo a răspuns:

Stai dreacu acasa

| florin926481f a răspuns:

Bai de ce sariti asa pe om?
Daca a intrebat asta nu insramna ca se duce in timpul starii de urgenta.

| Zorn a răspuns:

In perioada asta nu ai voie sa vizitezi nicio padure. In rest, poti sa o vizitezi.

| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 explică:

Ieșirea asta e planificată după ce trece TOATA treaba asta cu co vid chill