| Maximan345 a întrebat:

Salutare tuturor!
In seara de anul' nou doresc sa plec cu prietenii intr-o excursie cu masina si vrem sa apucam intr-un oras la 00:00, plecam din Craiova, un traseu decent sa avem ce vizita, orice idee e bine venita.
Multumim! big grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai putea vizita pe 31 dec? nimic ca e inchis peste tot

| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai bine stai acasă, cine stie ce timp va fi, si decit să ai parte in noul an de evenimente neplăcute, gen accidente spitale, mai bine stai si petreci acasă, că tu poate conduci bine, dar sunt idioti beti pe șosele care gonesc ca nebunii, si risti să fii accidentat. Acum tu faci cum crezi ca e bine.

| Mihaela1964 a răspuns:

Puteti pleca la Pitesti, sunt 120 km, dar cred ca nu e indicat sa faceti drumul asta. Craiova e oras mare, vor fi artificii cu siguranta, n-aveti de ce alerga aiurea in noaptea in care fiecare se distreaza si se simte bine.

| Maximan345 explică (pentru Mihaela1964):

Ai fost singurul care ai fost aproape de subiect, si nu alergam aiurea, ne distram, dar in Pitesti ce pot sa fac...

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Maximan345):

Daca nu aveti nimic organizat( rezervare la vreun restaurant, bar, club) n-aveti decat sa urmariti artificiile si spectacolul din centru.
http://pitesti.ro.eventsdroid.com/revelion-centru-pitesti-2015.html