| Aly07 a întrebat:

Salutare. Unde gasesc si eu preturile pentru. o ruta anume la mersul trenurilor. Ruta este Bucuresti Nord - Mangalia.

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Infofer.ro, dupa ce bagi plecare si destinatie si iti afiseaza toate trenurile, au iconite in stanga trenului si acolo iti calculeaza pretul biletului. Un mic secret: cu cat il iei mai repede biletul cu atat e mai ieftin, cu o luna inainte e cel mai ieftin si pe masura ce se apropie ziua plecarii pretul creste pana ajunge la pretul din gara.

| Gabonne1982 a răspuns:

Www.mersultrenurilor.ro iti da si pretul biletului acolo

| YunaFFX a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/ Dupa ce stabilesti locul plecarii si locul sosirii iti va aparea un tabel cu tot ceea ce intereseaza (pret bilet, tren, statia, durata, distanta, servicii). Daca vrei sa vezi pretul, dai pe optiunea pret din dreptul drumului pe care il alegi si o sa-ti apara o fereastra. Acolo selectezi tipul biletului, clasa si apoi dai afiseaza pretul. Sper sa-ti fie de ajutor.

| Bella_3635 a răspuns:

Cauti la www.infofer.ro ruta pe care o vrei, apoi dai pe un patratel in stanga rutei si selectezi de acolo la ce clasa vrei sa calatoresti, daca vrei rezervare etc...

| micuady a răspuns:

Eu recomand acest site deoarece se vede foarte bine pe orice device. Preturile pentru calatoria Bucuresti Nord - Mangalia le poti gasi: http://mersul-trenurilor.net/bilete-tren/Bucuresti_Nord-Mangalia