| CASTRAVETE112 a întrebat:

Vreau sa merg la Baile Figa pe 5-6 iulie. Am înțeles că azi, respectiv 25 iunie, s-a deschis complexul. Știți care sunt restricțiile? Sau daca sunt? Le-am dat mesaj pe siteul lor și pe Facebook și nu a răspuns nimeni. Unde pot afla informații? Nu vreau sa plătesc cazarea și să nu am ce face acolo. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare! Eu as suna si as intreba, vad ca sunt multe locatii de cazare: https://www.cazarebailefiga.ro/cazare-baile-figa