| Anonim34231 a întrebat:

Salutări.
Unde pot gasi in Viena sau Bratislava ceva magazine chinezesti? Magazine de haine, încălțăminte, de toate. (Nu restaurant)

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

La Viena sunt oameni cu bani care nu se imbraca de la chinezi. Se fac hainele acolo, dar astia din viena s nu stiu asta, sau nu vor sa auda

| Bizon95 a răspuns (pentru Sonia822):

Am fost la chinez in Viena, dar nu stiu unde e, pentru ca m-a dus cineva cu masina
si DA, avea chestii la preturi ieftine, chiar jumatate decat la magazin

insa "cum sa gasesti", chiar nu am habar

| gogu220 a răspuns:

Întreabă un chinez când îl întâlneşti pe stradă. El sigur ştie. Sau întreabă la oficiul poştal.