| Eduard619 a întrebat:

Saluuuut TPU,vara asta am decis sa ma duc la mare si nu prea stiu in ce statiune pana acum am fost doar in Eforie Sud.Ce spuneti Mamaia, Costinesti sau Eforie Nord si de ce. FUNDAA

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand Costinesti pentru atmosfera ''studenteasca'', pentru cel mai tare pub din Romania, White Horse, pentru preturile foarte mici si atmosfera. Recomand de asemenea Neptun/Olimp pentru conditii (hoteluri super, plaja impecabila, restaurante grozave, in principal ''kilometrul 0 Neptun''). Eforie Nord nu e nici ea o statiune rea. Are un parc de distractii dragut (ca si Costinesti), are 3 discoteci (muzica destul de proasta totusi), club de biliard, cazino, terase, o promenada excelenta si cateva hoteluri foarte bine intretinute. E o problema in schimb, sunt cateva restaurante cu mari probleme...). Nu recomand nimanui Mamaia, e o statiune in care manelele si atitudinile de manele sunt la ele acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costinesti: ieftin.
Mamaia: scump, dar vezi mai multe cururi.
Vama Veche: ai ocazia de a vedea si ceva veverite, nu numai cururi. Bine, si-n Mamaia poti vedea, dar pe alea trebuie ori sa le platesti ori sa le-nbeti. In Vama le gasesti la nudisti.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Iti recomand Mamaia si Neptun. In mamaia te distrezi pe bani putini, iar in Neptun ai parte de liniste, dar la niste preturi mai mari, totusi se merita banii.

| agent006 a răspuns:

Costineşti,clar. e mult mai frumos, mai multă distracţie şi-n plus acolo se duce mai mult tineret...Have fun!