| xSONYx a întrebat:

Salve TPU! Caut un sat in varf de munte uitat de lume unde sa ma mut pentru o vreme si sa incerc sa imi regasesc linistea sufleteasca... mi-ar placea sa fie si un lac sau un rau prin apropiere, si padurehappysa nu fie telefoane, tv, internet...cunoaste cineva un astfel de loc?

2 răspunsuri:
| F13 a răspuns:

Incearca prin muntii apuseniwinking garantat

| Cristina_2809 a răspuns:

Incearca sa inchiriezi o cabana de la Romsilva.Sunt foarte ieftine, si daca vrei liniste, mai liniste ca acolo...nu stiu alt loc unde.Iti recomand din suflet cabana de vanatoare "Intre vai".E in jud. Dambovita,langa satul Runcu, sus in munti, inconjurata de padure si rau.Nu exista semnal la telefon, si nici curent electric.E nevoie de combustibil pentru generator.Iti garantez ca daca ajungi acolo iti doresti sa nu mai pleci niciodata.