| jannet a întrebat:

Saptamana viitoare ajung in gara Baneasa la ora 8 dimineata.De la gara pana la aeroport cum ajung? cu taxi sau pe jos?
Am de stat 8 ore pana la avion. Exista ceva locuri prin apropiere, frumoase, de vizitat, sau vreun parc pentru copii?
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Sărut mîna dacă ajungi la gara băneasa, poți merge la carefour băneasa, acolo sînt locuri de joacă pentru copii, așa stai și tu liniștită știindu-l liniștit atîtea ore cît ai de așteptat și poți servii și masa, au acolo mc donald s, și multe lucruri de care te poți bucura.

3 răspunsuri:
| jannet explică:

Eu ajung chiar la gara Baneasa, nu vorbesc de gara Bucuresti N.Ma refer :daca de la gara Baneasa trebuie sa iau taxi pana la aeroportul Baneasa.
Caut ca idee locuri unde copilul meu de 9 ani s-ar putea relaxa pentru ca e cam greu pentru un copil sa stea la o terasa.Eu pot sa citesc 24 din 24, nu-i problema pentru mine

| jannet explică:

Va multumesc amandurora.
Cristi ti-as fi dat si funda dar nu-mi apare optiunea cu funda, nu ma descurc f. bine pe TPU

| jehadshd a răspuns:

Wow! 8 ore, e ceva! Cel mai sigur mod sa ajungi la aeroport e cu taxi.Dar ai grija ca sunt multe taxiuri-pirat.Sa te uiti dupa o firma cunoscuta si sigura. Poti sa iei TAXI 2000, eu pe acesta il iau.Nu are nici tarif foarte mare.

-0219494 este numarul.

Dar te sfatuiesc daca tot ai 8 ore de stat, mergi la un mall, stai la o terasa.Nu te aseza prin parcuri ca nu e nimic de vazut.

Sper ca te-am ajutat.