| EminEm_3099 a întrebat:

Saptamana viitoare voi pleca la tulcea si voi sta o saptamana. As dori va rog frumos sa-mi faceti o lista cu bagajul care sa cuprinda si pachetul de pe drum(sandvisuri, apa din astea) si jocuri pe care as putea sale joc in masina cu inca o persoana. Multumesc anticipat. Normal ca cel mai bun raspuns ia MARE FUNDA!

3 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

E grav ma baiatule daca intrebi pe un forum ce sa pui in bagaj laughing, pentru ce sunt parintii?

| Drag0s a răspuns:

Iti pot fi eu ghid in tulcea...

insa de luat la tine nu stiu. de unde pleci?
ia sanwichuri ca sa nu-ti fie foame si ia nejte carti de joc. de ajuns. si numa bune oricand big grinbig grin

| GamerGeorge a răspuns:

Iati jocuri. De pe net cum ar fi Mortal Kombat X