| Rock2000 a întrebat:

stie cineva un hotel ieftin [ nu neaparat lux sau 5 stele rolling on the floor poate sa fie chiar de 2 stele ] da nu fie foarte foarte scump [ exemplu : 3 milioane pe persoana ] si sa fie cat de cat aproape de mare. Ahh era sa uit. hotel a EFORRIE SUD. Nu nord! Intrebativa parintii sau pe oricine unde aati mers cand ati mers la mare puppy dog eyes Unde v-ati cazat puppy dog eyes Dar neaparat la Eforie SUD! Deci nu nord! rolling on the floor))

1 răspuns:
| Shto a răspuns:

Cauta pe internet si fa reservare. Sunt o gramada de site-uri pentru hoteluri si daca faci rezervare salvezi cativa banuti happy