| cQsm1N a întrebat:

Se poate face o rezervare la pensiune daca ai 17 ani? sau de la 18? chiar nu stiu tongue Multumesc de ajutor

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Chiar acum 2 săptămâni m-am interesat, și nu m-au întrebat câți ani am! Cred că nu contează. Dacă vrei să faci rezervare, dă-te drept o persoană majoră.[dacă ai un amic major]. Și. se rezolvă!happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa ai 18 ani sa poti face rezervare

| alexs99 a răspuns:

Daca nu-ti cere buletinul poti sa faci rezervare(sa faci rezervarea online sau la telefon).

| valentingb a răspuns:

Rezervarea o faci prin telefon, nu te intreaba nimeni cati ani ai. Si daca te intreaba nu ti-e greu sa spui 18, pentru ei important e sa lasi banul la receptie cand pleci.

| cQsm1N explică (pentru valentingb):

Poti sa o faci si online nu neaparat telefon.

| valentingb a răspuns (pentru cQsm1N):

Pff si tu acum. happy Da sigur ca poti, tocmai asta e, nu te intreaba nimeni de datele din buletin. Poti trimite si un porumbel mesager laughing

| cQsm1N explică (pentru valentingb):

Cred ca ii mai ok cu porumbel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu...

| Gogoshica94 a răspuns:

Poti face rezervare...

| bebeunicool a răspuns:

DA! Pensiune in Busteni aproape de gara. Tel. 0720125963