| ValentinFlr a întrebat:

Se poate lua taxi din Bucuresti pana in Braila? Daca da, cat ma costa?

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Normal ca nu. Din 3 motive:
1. Taximetristii sunt licentiati doar pe o anumita zona.
2. Drumul la intoarcere ia foarte mult timp si combustibil, si o sa se intoraca gol.
3. Ii e frica ca poate il ataci pe drum, la destinatie, etc.

| Caddy14 a răspuns (pentru Radu284):

1.Esti prost deoarece nu poti lua clienti din alta zona ci doar din zona ta dar poti duce in alta zona
2.Niciodata nu o sa se intoarca un taximetrist in gol.O sa ia ocazii si da cupola jos si devin masina normale
3.Niciodata sa nu te pui cu un taximetris majoritatea poarta arme albe sua bate si multi au permis de port-arma obtinut foarte usor.
Cursa efectuata ieri seara din baia mare-Iasi cu taxiul de catre tatal meu.Cel mai bun exemplu.

| anonima0101 a răspuns:

Nu cred.

| just4ubr2015 a răspuns:

100 euro cursa in medie

| Caddy14 a răspuns:

Da se poate si te costa aproximativ 350 de Lei