| anonim_4396 a întrebat:

Sfatuiti-ma. Doresc o cazare ieftina in Botosani dar nu in afara orasului. Voi sta mai multe zile si nu imi permit sa platesc mult.

2 răspunsuri:
| adriana05 a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/botosani/cazare-botosani/pensiunea_tabu-c1440.html
uitati-va aici.eu zic ca si arata bine si este si ieftina

| anonim_4396 explică (pentru adriana05):

Multumesc, dar asta nu e ieftina. Asa am gasit-o si eu dar la fata locului mi-a cerut alt pret, mult-mult mai mare.
Pentru informare, la Sibiu stau cu 30 ron/noapte/persoana. Si e foarte curat, si inchis-asigurat tot, ca sa nu credeti ca stau in loc murdar ca sa fie ieftin.