| xBluO a întrebat:

Si inca o data pun intrebarea... este cineva care are vreo ruda sau prieten care a plecat in Afganistan in martie?

5 răspunsuri:
| Ildiz a răspuns:

De ce intrebi ?

| xBluO explică:

Ca a plecat si mama mea.winking Si daca a mai plecat vreo persoana cunoscyta de'a voastra inseamna ca sunt colegi.

| xBluO explică:

Ca a plecat si mama mea.winking Si daca a mai plecat vreo persoana cunoscuta de'a voastra inseamna ca sunt colegi.

| BiBi_7337 a răspuns:

Am logodnicul plecat in baza Lagman happy sa fii mandra de mama ta si peste 6 luni sa o imbratisezi cu drag :*

| xBluO explică (pentru BiBi_7337):

Multumesc big hug s-a intors cu bine in octombrie, numai ca ea a fost la Kaia happy