| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Sinaia sau Bran pentru o mini-vacanta de 6 zile?

6 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Branosinaia! Te sfatuiesc sa pleci mai departe pentru o mini vacanta de 6 zile, undeva in Carpatii Moldovei(Soveja, Slanic Moldova) sau mai departe la Ceahlau!

| Smileygirl23 a răspuns:

In Bran nu ai ce face mai mult de o zi, sa zicem maxim 2. Dintre cele doua variante, Sinaia e cu siguranta cea mai inspirata alegere. Ai putea, totusi, sa faci un tur si sa cuprinzi mai multe locuri: Bran, Brasov, Sinaia, Sighisoara, Sovata etc.

| AlessandraCoco a răspuns:

Hey! Anul trecut am fost la Bran. Merita vazut!

| vinusipaharu a răspuns:

Sinaia!

| SkrillexS a răspuns:

Sinaia (:.

| ionutmaresu a răspuns:

Branul este o destinatie turistica in care ai ce vedea dar este chiar plictisitor, sfatul meu este Sinaia!