| Rule a întrebat:

Spune-ti va rog niste hoteluri in Paris cu conditsii cit de cit bunishoare maximum la 50 euro pe noapte

4 răspunsuri:
| iusy98 a răspuns:

Lazile de gunoi

| Rule explică (pentru iusy98):

Facepalm!

| yellowalien a răspuns:

Caută hosteluri. Sunt mult mai ieftine şi potrivite celor care nu au venit în Paris ca să stea în hotel, ci ca să viziteze oraşul. Găseşti şi preţuri

| yellowalien a răspuns:

Încearcă Smart Place Hostel, e bine poziţionat, 19E de persoană pe noapte, baie în cameră, curăţenie, review-uri foarte bune. Eu zic că merită, dar ai mare grijă să faci rezervările din timp.
Uite review-uri: http://www.tripadvisor.com/......rance.html
Mai caută şi tu informaţii şi mergi pe varianta hostel.