| Yohei a întrebat:

Spuneți-mi și mie cineva niște locuri cu peisaje frumoase pentru niște poze? (Din România logic)

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu am calatorit mult, dar am fost la Busteni in toamna. Zona de munte, am urcat pe munte, mi-am adus aminte ca am rau de inaltime, m-am speriat si am coborat. Urcatul si coborarea au facut, din ce imi aduc aminte, vreo 8 ore. Merita, dar personal nu mai incerc laughing. Am urcat pe Jepii Mici si am coborat pe Jepii Mari.

| Cristian86 a răspuns:

Transfagarasan, Transalpina, Valea Prahovei.

Bula
| Bula a răspuns:

Peste tot sunt peisaje frumoase, trebuie doar sa "ai ochii" pentru fotografii reusite. happy

| Aasdfghj a răspuns:

Rapa rosie, Biertan, Viscri, Sarmizegetusa, Castelul Corvinilor, Cheile Banitei, Cheile Turzii. Sunt multe locuri interesante dar depinde si de cum le poti surprinde tu in fotografii. Poti cauta pe Instagram conturi care promoveaza fotografii din Romania. Poti sa iti alegi de acolo diverse locuri care sunt "la moda", ca sa zic asa, in momentul de fata.