| maly777maly a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste locuri frumoase unde pot merge la munte anul asat in Romania bineinteles! app ofer funda!

17 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic ca la Sinaia e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| aDEeLAa a răspuns:

Busteni,Buzau-14 scaune...

| ang31989 a răspuns:

Transfagarasan - Balea cascada -Balea lac, e superb si e la vreo 60 de km de sibiu si poti da o fuga si pana la Păltiniş! Have fun!

| neoturquoise a răspuns:

Lacul Vulturilor. genial loc happy dar e cu traseu serios, vreo 2 zile

| anonimaM a răspuns:

-Durau
-Sinaia
-Busteni

| Sweetygirl12 a răspuns:

Daca vrei sa ramai in tara iti sugerez Transfagarasan, dar daca vrei sa mergi in strainatate incearca la Munte negru.

| Krisztina17 a răspuns:

Ai putea merge de exemplu la in Muntii Bucegi la Babele si Sfinxul sau Transalpina, Transfagarasan...happy

| zuzzaa a răspuns:

Balea lac, Valea Varsanului, busteni, Sinaia..ETC

| stefan1998_5137 a răspuns:

Sinaia este cea mai tare statiune. Aici te poti distra la maxim si partiile de schi sunt foarte bine dotate.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Relaxare la Vama Buzaului exista rezervatie de zimbri, cascade, pastravarie, aer curat, padure, privelisti de poveste; localitatea e situata la 40 km de Brasov, se face la dreapta in localitatea Bradet pentru cei care merg spre Intorsura Buzaului

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Mwha):

Mai stii si altceva?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Marian_Marius_1973):

Unde stai pe transalpina?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru stefan1998_5137):

Mai ales vara la schiat!

| enonimox a răspuns:

Balea lac

Răspuns utilizator avertizat