| alexandruf37 a întrebat:

Spuneti-mi si mie unde pot merge intr-o vacanta prin Romania, multumesc!

Răspuns Câştigător
| TotLora a răspuns:

Brasov, Valea Prahovei, Sibiu, Sighisoara, Delta Dunarii ( vara ), pe litoral ( vara ), avem multe locuri de vis, depinde de timpul si banii de care dispui, de perioada concediului si mai ales de rabdarea ce trebuie sa o ai ca sa ajungi la ele datorita drumurilor antice.

11 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Ti as recomanda cu incredere sa vizitezi,Valea Doftanei,Jud Prahova, un loc mirific de altfel, iti garantez ca nu vei regreta!
Vei fii surprins de frumusetiile locului!
Drum bun!

| alexandruf37 explică (pentru AIRIUS):

Da mersi mult am sa vizitez!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Dacă vrei pe vremea asta.Nu îți recomand. Plouă cam peste tot. Oricum, România are locuri frumoase la munte, la mare. Te poți bucura de ele într-un timp favorabil. Sunt peisaje foarte frumoase la munte care merită văzute de oricine.
Nu îți pot da o locație. Intră pe internet și vezi mai multe.

| Alle23 a răspuns:

Daca vrei de iarna, te duci la Brasov happy

| DanAmarandei a răspuns:

Bucovina (Bucsoaia,Vatra Dornei,Pojorita), Transilvania(Bran, Rasnov, Brasov)

| sonyaminia a răspuns:

Buna.eu am fost in multe locuri dar un loc mai frumos ca Alba-Iulia nu cred ca am vazut este de vis...Brasov iarna.Dellta Dunarii este superba vara si toamna.Sibiu primavara este minunat.transilvania oricand numai iarna nu este prea frumos.Castele,palate,manastiri,paduri...avem de toate in Romania I

| COD ROSU a răspuns:

Fie iarna, fie vara - la BRASOV

| vladimir74 a răspuns:

Brasov, Sighisoara, Sibiu, Cluj, Turda (salina)...

| Parazitu20 a răspuns:

Parangu jud hunedoara mun.petrosani.foarte frumos!

| madalinutza28 a răspuns:

Poți sa te duci in timisoara, Bucuresti, constanta.sunt multe locuri...

| cora_3498 a răspuns:

Vino in Vata de jos, Hunedoara. Locuri minunate, salbatice, preturi f. bune, daca nu vrei galagie, aglomeratie, mici si bere la fiecare rascruce. Numai daca vrei sa te deconectezi si sa vezi locuri minunate, aproape nestiute de lume.