| AndreeaElena97 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cateva site-uri(in afara de vola,gotravel,esky),unde pot gasi bilete de avion catre Ottawa ,pana in 3000 de euro,cu doua escale,plecare dupa amiaza (plecare 25.07.2012,sosire 17.08.2012),2 adulti si un copil de 14.
Multumesc si funda pentru cel mai bun pret gasit!

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Incearca skyscanner.com sau momondo.com (cel din urma iti da multe variante cu escala).

Succes!

3 răspunsuri:
| andreeagicu a răspuns:

Incearca sa suni la esky, din cate stiu agentii pot sa iti caute si alte bilete si daca poti modifica putin datele trebuie sa gasesti ceva mai ieftin.

| DeeaLoredana a răspuns:

Incearca de aici http://www.cheap-hotels-bookings.com/cheap-flights... eu de aici mi-am mai luat cand am fost in vacanta in Italia. Iti dau astia tot ce ai nevoie.

| DeeaLoredana a răspuns:

Daca te uiti pe link-ul pe care ti l-am dat, o sa vezi sa iti pune toate preturile pentru toate zborurile si toate site-urile de unde poti sa ti le iei. E un fel de comparator de preturi. Le gasesti pe toate intr-un singur loc. happy