| nicp a întrebat:

Statiunea "Eforie Nord" este galagioasa pe perioada verii? Recomandati o statiune linistita.

Răspuns Câştigător
| buburutza a răspuns:

Pt familiile cu copii se pare ca Venus e una dintre cele mai bune statiuni. Eforie Nord e fff aglomerata, in Eforie Sud conditiile sunt jalnice...alege-ti un hotel din Venus si vei fi extrem de multumita. Cel putin vara trecuta, cred ca peste 90% la suta din turisti erau cu copiii ( in general prescolari ).

14 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Eforie Sud. Cat timp am avut copilul mic am tot fost pe acolo si ne-am simtit OK. Nu e confortul din statiunile mari dar am gasit mereu o gazda ospitaliera, o curte unde cea mica sa se joace in voie, plaja, loc unde sa ne plimbam

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu ador Mangalia, fiindca este linistita si un pic mai curata.

cami
| cami a răspuns:

Mamaia :X sau Neptun...sau incearca si Eforie Sud tongue

| Sara a răspuns:

Navodarihappy

| sigmanet a răspuns:

Cam toate statiunile sunt galagioase ca sunt pline de turisti, dar acum depinde ce intelegi prin "galagioasa si liniste".

| mircea a răspuns:

LStatiune la mare? Nu prea este nici una linistita. Incearca la munte la Voineasa, la Vidra (mai sus de Voineasa), la Soveja, chiar si la Borsec...

| Zoombe3 a răspuns:

Eu merg in fiecare an in 2 mai, ma cazez la aceeasi gazda de 4 ani, este un sat foarte linistit, cu o singura discoteca la periferie. Cand am chef de galagie dau o fuga in Vama care este la 4 km distanta si ai maxi-taxi (1 sau 2 lei 2mai-vama veche) Imi pare rau ca au desfiintat cinematograful in aer liber crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neptun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la Venus acum 2 ani si mi-am incarcat bateriile dupa ce petrecusem cateva zile pe la Mamaia. A fost linistitor happy asa ca ti-o recomand cu caldura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Venus, Saturn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Eforie este galagioasa din cauza discotecilor multe, apropiate, cu muzica diferita si este foarte aglomerata din cauza turistilor si a masinilor lor. O statiune linistita si la doar 3 km de Eforie Nord este Techirghiol! happy

| Selena a răspuns:

Mangalia

| buburutza a răspuns:

Vara pe litoral inseamna soare, mare si foarte multa galagie. Daca doriti liniste va invit sa mergeti la munte, iar pentru aerosoli la salina.Nu se compara cu marea, dar asta e.

| onelove a răspuns:

Olimpul e foarte linistit, mai ales seara, dupa 10-11 parca adoarme