| amalyutza a întrebat:

Sti ceva despre fiestele din spania:X...tongue?

Răspuns Câştigător
| mariaale a răspuns:

da sunt forte frumose si distrective merita sa vezi si uh eu acum numa ce m-am intors din spania e superrr

5 răspunsuri:
| amalyutza explică:

Stiu:p...sunt super.chiar sambata am fost la una:X...eu mai sunt aici.si saptamana viitoare incepe aici unde sunt in oras:X.interesante...tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Mie imi, place doar carnavalul. laughing

| cryna_9550 a răspuns:

Sunt super frumoase, eu in fiecare an le vad si intotdeauna ma duc q mare placere, deoarece aici traiesc. E un mare pacat sa pierzi asa ceva.

| DonGiovanni a răspuns:

Sunt frumoase rau ma duc an de an e super

| RedBul33 a răspuns:

M`am saturat sa le vadlaughing de 3 ani de zile la rand numa fieste carnavaluri etc...laughing