| Ck a întrebat:

Stie careva ce pret ii de la petrosani pana la deva? intreg.
si daca nu ii stampilat carnetu doar semnat face reducere?

Răspuns Câştigător
| Mihai03 a răspuns:

Cu microbuzul este 200 lei cu trenu daca mergi cu personalul in regim de accelerat care vine de obicei de la tg jiu si merge pana la timisoara nu ar trebui sa dai nici 10 lei fara reducere. Nu iti face reducere daca nu e stampilat pe anul asta.

1 răspuns:
| Mihai03 a răspuns:

Am uitat sa-ti zic cred ca este un personal pe la2-4 ajunge pe la 7 in deva cu reducere am dat in jur de 4 lei