| Brotacelu a întrebat:

Stie careva daca a nins la Sinaia, Busteni sau Predeal?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Stiu ca a nins doar la Sinaia.Vai! Mie dor de zapada[love struck]

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, a nins.
Iubita mea e în drum spre Cluj dinspre Bucureşti şi a trecut cu trenul acum 3 ore pe-acolo, prin toate cele 3 localităţi şi mi-a spus că-i zăpada cât casa.
Salut.

| Kanghu a răspuns:

Stiu doar ca a nins la Sinaia, am trecut pe acolo cu trenul si am observat.

De Busteni sau Predeal nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. a nins dar s-a tochit.am vazut vreo cativa care au ramas la mijlocul partiei fiindca s-a topit zapada si nu mai aveau pe ce sa lunece. le-au spus sa stea cuminti acolo ca poimaine va ninge iar si vor putea cobora si jumatatea cealalta.