| PringAloe a întrebat:

Stie cineva cand se va deschide aereportul din Bacau?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In conformitate cu Graficul de executie a lucrarilor, prezentat si asumat de Antreprenor, intre 15.08. 2020 si 30.09. 2020, pista de decolare/aterizare va fi inchisa complet traficului aerian, urmand ca activitatea operationala sa se reia din data de 01.10. 2020.

https://www.bacau.net/......ea-pistei/

| Alle236 a răspuns:

Eu știu că toate aeroporturile trebuiau deschise până în data de 20 iunie iar acum la noi este 25 iunie așa că eu cred că toate sunt deschise