| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva care e taxa de intrare in Satul de vacanta din Mamaia?

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Nu e nici o taxa!winkingam fost eu acum o saptamana si nu a trebuit sa platesc nimic!winkingtongue E MOCAAA!big grinbig grin

6 răspunsuri:
| turist a răspuns:

In iunie am platit 3 lei...

| GreenSky a răspuns:

Ok...thanks!
A fost o prietena saptamana trecuta si se lauda ca a trebuit sa plateasca mult pentru a putea intra acolo...

| hândel a răspuns:

Ce taxa? E GRATIS. Daca te referi la taxa de intrare in mamaia, anul trecut era 3 lei si probabil a ramas neschimbata. Imi place ca platesc "strainii" taxa ca sa avem spectacole pe plaja. No offence pentru. cei cu autovehicole inmatriculate in afara judetului nostru. big grin

| yadora a răspuns:

Da. Cand intri in taxare spre Mamaia sau spre Satul de vacanta costul biletului e de 3 lei. Doar abonamentele peo zi intreaga difera : Mamaia =12lei /zi; Satul de vacanta 8 lei/zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a pus taxa si acolo? E ceva ciudat pentru ca s-a votat pentru No taxa acolo inaintea inceperii sezonului...

| Cristiano_4083 a răspuns:

0 ron in satul de vacanta si la intrarea in mamaia esti 5 ron
pa pa