Întrebare recomandată | reirei1999 a întrebat:

Stie cineva cat costa o calatorie dus-intors de la Bucuresti la Lubeck( Hamburg, Dortmound sau Berlin) cu trenul?

Daca nu stiti, macar puneti un site!
Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Florincrap a răspuns:

Nu exista tren direct de la Bucuresti-Lubeck/Hamburg/Dortmund/Berlin. E doar cu schimbare (in Viena). Sau ai varianta avionului. Informatii ai pe www.cfrcalatori.ro, acolo ai "Rute internationale". Iti spune doar cat dureaza si ce distanta parcurge.
Pretul il afli de la gara. Pentru avion, wizzair, blueair, lufthansa.
De multe ori, cu avionul e mai ieftin.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.cfrcalatori.ro/ faci cont apoi afli pretul si mersurile.

| alexs99 a răspuns:

Nu exista ruta directa Bucuresti Lubeck/Hamburg/Dortmund/Berlin, poti schimba.