| BamBum_3904 a întrebat:

Stie cineva cat costa un bilet de intrare la baile Felix?

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Bilet de intrare la care strand? difera preturile.
In baile felix nu e taxa de intrare.cum e in mamaia, spre exemplu.
stiu de international(hotel). are piscina.si intrarea e de 20 de lei. deci pe la stranduri e mai mica taxa.

4 răspunsuri:
| danco a răspuns:

Probabil se refera la celebrul aqualand de acolo. am fost anul trecut, era super si costa parca 20 lei (sper ca nu gresesc) si iti dadea o cartela si intrai prin niste porti d'alea ca la metrou.

| DeniiiD a răspuns:

La cam toate strandurile si piscinele din Felix sunt aceleasi preturi. pentru copii intre 15-20 lei si la adulti 25 lei ( sunt din Oradea si frecventez statiunea Felix...Conditii destul de bune mai ales la Strandul primcipal ) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar anul asta este 25 lei la strandul felix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 15 lei.