| cocolina a întrebat:

Stie cineva ceva despre oferta Blue Air aceea cu 32 de kg pentru orice bagajthinking va rog am nevoie de ceva palpabil nu informatii de pe net:d ca asa stiu s eu sa folosesc Googlebatting eyelashesmersi anticipathappy

1 răspuns:
| Zady a răspuns:

Fiecare pasager are dreptul la maxim patru piese de bagaj de cala cu dimensiunile maxime de 100x80x30 cm. Taxa pentru transportul fiecarei piese de bagaj de cala este de 10 euro/bagaj/segment de calatorie in cazul in care bagajul este achitat la momentul achizitionarii biletului sau 20 euro/bagaj/segment de calatorie in situatia in care aceasta este platita in aeroportul de plecare, in cadrul formalitatilor de check-in/ticketing. Greutatea maxim admisa a unei piese de bagaj de cala este de 32 kg. Greutatea pieselor de bagaj de cala nu poate fi cumulata intre doi sau mai multi pasageri.
Pentru copii cu virsta cuprinsa intre 1luna si doi ani (infanti) se accepta gratuit un bagaj de cala de pana la 10(zece) kg. deci de aici iti dai seama de restul